Ta strona używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Akceptuję

Morgans - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Ulubione style brody Morgan's

obrazek

W Morgan's kochamy brody i wąsy! Zawsze inspiruje nas sposób, w jaki różni mężczyźni zapuszczają i stylizują zarost. Od kreatywnych bródek po słynną hipsterską brodę Bandholz. Zebraliśmy nasze ulubione style brody i wąsów, które być może już znasz, lub dla entuzjastów, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

                   


Pełna broda

Pełna broda jest zdecydowanie najpopularniejszą i preferowaną przez mężczyzn stylizacją zarostu, która podkreśla maksymalną męskość. Zadbana, pełna broda jest stylowa, zdrowa i atrakcyjna, ponieważ podkreśla męską cechę. Broda składa się z zarostu zaczynającego się od górnej części kości policzkowych do brody i szyi, z połączonymi pełnymi wąsami. Pełna broda będzie pasować do większości kształtów twarzy i może mieć różne kształty i różnić się pełnią.

 

Bandholz 

 

 

Broda Bandholz to bardzo popularny styl brody, który został stworzony przez Erica Bandholza, założyciela Beardband w 2011 roku. Broda Bandholz ma długą brodę z wąsami połączonymi z brodą. W przeciwieństwie do Garibaldiego, broda nie zatrzymuje się na określonej długości, rośnie swobodnie do pożądanej długości.

 

Garibaldi

 

 

Styl brody Garibaldi ma nieco zaniedbany wygląd i jest nieco krótszy niż model Bandholz, dlatego wymagane jest jego przycinanie od czasu do czasu. Ten styl brody łączy wąsy z pełną brodą, która ma szeroką i zaokrągloną podstawę u dołu. Młodsi mężczyźni zaczynają teraz nosić ten styl, podążając za trendem irlandzkiego boksera Conora McGregora.

 

Kozia bródka / Długa bródka

 

Kozia bródka i wydłużona kozia bródka to wszechstronny styl brody, który może dobrze wyglądać na wielu twarzach. Przekazuje indywidualność oraz pewność siebie i jest modnym sposobem wyrażania wyglądu i osobowości mężczyzny. Kozia bródka to połączenie wąsów i brody w okolicy brody. Wydłużona bródka z wyglądu przypomina wąsy połączone z brodą, ale nie ma bokobrodów.