Morgans - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Jak stylizować włosy z pomocą pomady

obrazek

Skorzystaj z naszych Pomad, aby stworzyć następujące style włosów:

 

Pompadour

Aby uzyskać bardziej objętościowy i długotrwały Pompadour, zalecamy użycie pomady High Shine (czarnej) lub Slick/Extra Firm Hold (srebrnej) aby uzyskać gładkość, połysk i siłę.
1. Zacznij od czystych, osuszonych ręcznikiem włosów. Weź niewielką ilość pomady Morgan's i rozprowadź na włosach.
2. Weź suszarkę do włosów i ustaw gorący strumień powietrza.
3. Za pomocą okrągłej szczotki zacznij modelowanie od tyłu głowy obracając szczotkę do tyłu, jednocześnie „popychając” włosy do przodu i do góry.
4. Kontynuuj aż do linii włosów, przeczesując włosy do przodu i do góry podczas suszenia, a następnie poświęć trochę czasu włosom na samym przodzie, aby uzyskać dodatkową objętość. Włosy powinny być skierowane do góry pod kątem około 60 stopni.
5. Weź niewielką ilość pomady i nałóż na włosy, zachowując wysokość i kształt uzyskany suszeniem.
6. Na koniec użyj sprayu do włosów Morgan's Grooming Spray lub Volume Spray.

                                      

Side-Part

1. Zacznij od czystych, osuszonych ręcznikiem włosów.
2. Użyj suszarki do włosów ustawiając ją na ciepły nawiew. Jeśli chcesz zwiększyć objętość, użyj sprayu Morgan's Volume Spray tuż przed suszeniem, aby nadać włosom dodatkową objętość. Przedmuchaj górną część włosów na jedną stronę, używając grzebienia lub szczotki. Następnie wysusz pozostałą stronę prosto w dół, aby utworzyć linię części bocznej. Kontynuuj, susząc włosy korony prosto do tyłu.
3. Weź niewielką ilość pomady Morgan's High Shine Pomade (czarna) i nałóż produkt na włosy, odgarniając przód na bok, a pozostałą część prosto w dół.
4. Użyj trochę dodatkowej porcji pomady, aby popchnąć koronę prosto do tyłu i do dołu. Ponownie, aby uzyskać większą objętość, przeczesuj włosy na bok i do tyłu po przekątnej.
5. Aby uzyskać idealny przedziałek, przeprowadź grzebień wzdłuż od tyłu głowy do czoła, a następnie rozdziel włosy. Zawsze używaj jednej ręki do czesania, a drugą do przeczesywania włosów podczas przechodzenia. Rozczesz włosy na koronie do tyłu i do dołu. Następnie przeczesz przód prosto do tyłu i do góry lub bardziej na boki i do tyłu.
6. Na koniec użyj Morgan's Grooming Spray, aby utrwalić fryzurę.

 

Comb Over

Aby uzyskać prosty, ale elegancki styl czesania, zalecamy użycie średniej pomady Morgan's Medium Hold Pomade (czerwonej), aby uzyskać czyste, idealne wykończenie. Comb Over jest odpowiedni zarówno do włosów krótkich, jak i dłuższych.
1. Zacznij od osuszenia włosów ręcznikiem i równomiernego rozprowadzenia Morgan's Volume Spray, aby dodać objętości i tekstury.
2. Ostrożnie przeczesz włosy do przodu, aby znaleźć przedziałek z boku.
3. Użyj suszarki do włosów ustawionej na wysoką temperaturę.
4. Wysusz włosy suszarką od przodu do tyłu. Rozczesz włosy na czubku głowy zachowując przedziałek.
5. Weź niewielką ilość pomady i rozprowadź produkt od tyłu do przodu. Zakończ przeczesując przód.
6. Na koniec nałóż niewielką ilość Morgan's Grooming Spray, aby utrwalić fryzurę.

 

 Slicked Back

W przypadku długich włosów zaczesanych do tyłu ciężar włosów powinien utrzymywać ich większość, co oznacza, że nie musisz używać szczególnie mocnej pomady. W tym celu zalecamy użycie Medium Hold Pomade (czerwona) firmy Morgan's aby uzyskać elegancki i prosty wygląd.
1. Zacznij od osuszenia ręcznikiem wilgotnych włosów. Zastosuj Morgan's Sea Salt Spray, jeśli chcesz dodać im trochę tekstury.
2. Susz włosy od przodu do tyłu za pomocą szczotki lub grzebienia, aby pociągnąć włosy w kierunku tyłu głowy.
3. Weź niewielką ilość pomady i zaczesz włosy do tyłu jak zwykle dłońmi.
4. Na koniec utrwal niewielką ilością Morgan's Grooming Spray.

 

Quiff

Quiff to jedna z najbardziej znanych fryzur. Wszechstronny charakter wyglądu oznacza, że sprawdza się równie dobrze na krótkich, średniej długości lub długich włosach. Jeśli masz dłuższe włosy zalecamy użycie pomady Morgan's Matt Pomade (zielona). Jeśli masz krótsze włosy użyj Morgan's Oudh & Amber Styling Pomade (złota).
1. Zacznij od czystych, osuszonych ręcznikiem włosów. Spryskaj je Sea Salt Spray lub Volume Spray aby nadać włosom gęstość, teksturę i objętość. Za pomocą suszarki wyszusz włosy "do tyłu".
2. Zmniejsz temperaturę i użyj szczotki, aby wystylizować fryzurę.
3. Weź niewielką ilość pomady i dokładnie rozprowadź rękami włosy, aby uzyskać teksturowane, luźne wykończenie. Aby uzyskać elegancki wygląd i ułożyć quiff wykorzystaj grzebień.
4. Na koniec użyj Morgan's Grooming Spray, aby uzyskać dodatkowe utrwalenie, objętość i strukturę.