Morgans - Najnowsze trendy mody fryzjerskiej

Informacje o pomadach

obrazek

 

 Firma Morgan's produkuje pomady od 1873 roku, to ponad 140 lat doświadczenia, więc wiemy, o czym mówimy, jeśli chodzi o pomadę. Cała produkcja pomady, od powstania formuły w naszym laboratorium po etykietowanie, odbywa się w fabryce pomad firmy Morgan's w Whitstable w hrabstwie Kent. Na całym świecie sprzedano ponad miliard słoików oryginalnej pomady do przyciemniania włosów Morgan's Hair Darkening Pomade. Nasze słoiki i kapsle z pomadą są unikalne, wykonywane na zamówienie firmy Morgan's, a nasze etykiety zostały zaprojektowane przy użyciu mieszanki nowych i archiwalnych projektów.

 


Firma Morgan's jest dumna z różnorodności oferowanych przez nas pomad, od oryginalnej pomady do przyciemniania włosów po szeroką ofertę pomad do stylizacji. Nasze pomady do stylizacji na bazie wody (z wyjątkiem Morgan's Classic Pomade i Morgan's Hair Darkening Pomade, te są na bazie oleju) są nietłuste, dzięki czemu łatwo je zmywać. Nasze pomady stały się ulubieńcami fryzjerów na całym świecie, od Wielkiej Brytanii po Australię.

Pomady do stylizacji Morgan's są idealne do tworzenia błyszczących i klasycznych, gładkich stylizacji, od części bocznej lub czesanej po słynny i odnowiony pompadour. Nasze pomady są dostępne w wielu różnych wariantach, wykończeniach i składnikach, aby dopasować się do potrzeb każdego rodzaju i stylu włosów. Nasza ekskluzywna mieszanka zapewnia idealną równowagę gładkości, siły i blasku, aby stworzyć wyjątkowy, klasyczny wygląd.